02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Слідкуйте за наступними подіями


ІІІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства «Особливості судового адміністрування»
3_School

23 квітня пройшла вже ставша традиційною Всеукраїнська правнича школа з судочинства. Захід відбувався в приміщенні Європейського уніврситету, що став генеральним партнером школи. Організаторами виступили Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстів юстиції України та Українська асоціація сприяння розвитку судового адміністрування. Автор ідеї школи Євген Которобай – заступник голови Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстів юстиції України.
Детальніше...
 
Правила проведення конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

kids_picture

Метою конкурсу є - формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку.
Основна інформація про конкурс буде розповсюджуватись через портал Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, а також інших Інтернет-ресурсів.
Конкурс проводиться дуже в стислі терміни, тому наголошуємо на доцільності більш активної комунікації з головою Організаційного комітету, який забезпечить методичне підгрунтя проведення конкурсу (контаткна інформація – Антон Сошников, електрона скринька Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , скайп – anton_soshnikov, http://vk.com/anton_soshnikov).

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1  Конкурс шкільних малюнків «Мої права» (далі – Конкурс) проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з метою  виконання пункту 11 Плану роботи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, затвердженого на засіданні 22 лютого 2012 року, з нагоди Дня захисту дітей.

Детальніше...
 
Підприємці Донеччини підтримують ініціативи молодих правників !
Doneck

12 квітня 2012 року у місті Донецьку відбулася зустріч члена Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Сошников Антона з підприємцями міста Донецька.
 
Детальніше...
 
Христос Воскрес!

Координаційна рада молодих юристів України щиро вітає зі святом Великодня.

Щиро бажаємо смачної паски, теплих усмішок рідних та близьких людей.

Зичимо міцного здоров'я, злагоди та благополуччя. 

Нехай у Вашому домі завше панує любов, радість, добро та Божа ласка. 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 

  

 
З Днем народження!

Щиро вітаємо члена Ради Вадима Сидоренка із Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, кар’єрного зростання та нових звершень у громадській діяльності. Зичимо любові, радості та добра. 

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства «Особливості судового адміністрування»

150

Дата проведення: 23 квітня 2012 року

Місце: м. Київ, Європейський університет

Організатори заходу:

- Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстів юстиції України

- Європейський університет

- Українська асоціація сприяння розвитку судового адміністрування


 
Детальніше...
 
З Днем народження!

Щиро вітаємо члена Ради Антона Сошникова із Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та кар’єрного зростання. Зичимо творчих успіхів, процвітання та здійснення мрій. Нехай у житті панує любов, радість та добро.

Детальніше...
 
Всеукраїнська правнича школа з адвокатури у кримінальних справах

__29.03.2012_016

29 березня у приміщені Національного авіаційного університету відбулася І Всеукраїнська правнича школа з адвокатури у кримінальних справах. Організаторами виступила Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Юридичний інститут НАУ та Міністерство юстиції України. Генеральний партнер заходу АО «Адвокатська група «Солодко & партнери».

Детальніше...
 
З Днем народження!

Щиро вітаємо члена Ради Олену Садому із нагоди Дня народження!

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, творчого натхнення, громадського та професійного зростання. Зичимо й надалі самовіддано утверджувати повагу до права через довіру до правників. Нехай у житті завжди панують любов, радість та добро.

Детальніше...
 
Вітаємо із Днем народження члена Ради Ігоря Степанова!

Щиро вітаємо члена Ради Ігоря Степанова із Днем народження! Сердечно бажаємо міцного здоров‘я  та достатку, зростання у професійній та громадській діяльності, а також і надалі утверджувати повагу до права через довіру до правників. Зичимо добра, радості та процвітання.

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 34

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України