02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Слідкуйте за наступними подіями


У «єдинщиків» буде нова «форма»

fb7f75f1e0_1126481

На сьогоднішній день при заповненні заяви на єдиний податок, відповідно до пп. 5 п. 298.3 ст. 298 НК, фізична особа-підприємець має, серед інших відомостей, вказувати обрані ним види господарської діяльності відповідно до КВЕД ДК 009:2005, а в разі здійснення виробництва - ще й види товару (продукції), які він виробляє.

Детальніше...
 
Затверджено порядок відшкодування витрат держслужбовця в разі його відкликання з відпустки

19

Кабінет Міністрів своєю постановою № 605 затвердив порядок відшкодування непередбачених витрат держслужбовця у випадках його відкликання з оплачуваної відпустки.

 

Детальніше...
 
Прийнято нову Концепцію

Згідно розпорядження Кабінету міністрів України від 4 липня 2012 р. № 435-р було прийнято Концепцію державної цільової програми формування системи безоплатної правової допомоги на 2013—2017 роки.

Детальніше...
 
Відбір юридичних організацій для надання населенню безоплатної правової допомоги у регіонах відбуватиметься на конкурсній основі

centr_dopomogi

Для надання населенню безоплатної первинної правової допомоги органи місцевого самоврядування проводитимуть конкурсний відбір організацій юридичного спрямування, що спеціалізуються у галузі приватного права. Відповідний наказ, яким затверджено порядок та критерії залучення органами місцевого самоврядування юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги населенню, підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Детальніше...
 
В Європейському суді буде більше українських суддів

Як повідомив спеціальний кореспондент СУДОВО-ЮРИДИЧНОЇ ГАЗЕТИ, парламентський Комітет з питань правосуддя 4 липня ц.р. рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект народних депутатів Сергія Ківалова та Дмитра Шпенова (р. № 10689), що передбачає гарантії збереження певних прав суддів, відряджених на роботу до секретаріату Європейського суду з прав людини.

Детальніше...
 
ВАСУ визнав Лутковську законним омбудсменом

lut

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову народному депутату України Юрію Одарченко (фракція «БЮТ-Батьківщина») у Верховній Раді про незаконність обрання Валерії Лутковської Уповноваженим ВР з прав людини.

Детальніше...
 
В Україні з'явиться перший юридичний телеканал

 

В Україні мають з'явитися новий супутниковий телеканал - Юридичної тематики «Право-TV» и телемагазинів TV Sale Ukr. 6 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішіла видати ліцензію на супутникове мовлення ТОВ «ТРК" Право ТВ "», на попередньому засіданні 29 травня - ТОВ «Розумні покупки», пише "Телекритика".

Детальніше...
 
Польща скасувала плату за візи для громадян України

 

 

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко і міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський підписали угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Польща про скасування оплати за видачу національних віз. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України (МЗС).

Детальніше...
 
Визначені переможці загальнонаціонального конкурсу шкільних малюнків «Мої права»
Moi_prava_1

28 травня 2012 року відбулося засідання всеукраїнської суддівської колегії конкурсу шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Дня захисту дітей, під головуванням голови КРМЮ Андрія Бутенка.

Детальніше...
 
Депутатам повернули право денонсувати міжнародні угоди

constcourt

Конституційний Суд України визнав неконституційним Закон "Про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України" від 11 січня поточного року, згідно з яким народні депутати позбавлялися права вносити на розгляд законопроекти про денонсацію міжнародних угод.

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 34

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України