02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Слідкуйте за наступними подіями


Проведено ІV Всеукраїнську правничу школу з судочинства

 

 

 

30 листопада 2012 року в приміщені Європейського університету пройшла Четверта Всеукраїнська правнича школа з судочинства, що стала логічним продовженням першої школи, що пройшла у лютому 2011 і визвала великий резонанс. Організатором заходу виступила Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Європейський університет.

Детальніше...
 
Визначено переможця Всеукраїнського правового VIP-турніру

16 листопада 2012 року в приміщенні Національного авіаційного університету пройшов Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед студентів-правників вищих навчальних закладів України. Організаторами виступили Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Юридичним інститутом НАУ. Генеральним партнером заходу виступило Адвокатське об’єднання «АКТІО».

Детальніше...
 
Затверджено персональний склад Експертної ради ІІ Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»:

Координаційна рада молодих юристів України публікує персональний склад Експертної ради ІІ Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Детальніше...
 
Інформація щодо ІІ Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Враховуючи чисельні звернення представників студентської громади та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів (м. Києва, Луганської області, Донецької області, Автономної республіки Крим, Харківської області, Дніпропетровської області, Івано-Франківської області, Одеської області), беручи до увагу затримку офіційного листа від МОНМС, загальнонаціональний організаційний комітет прийняв рішення продовжити строки подання конкурсних робіт на ІІ Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» до 25 листопада 2012 року.

Детальніше...
 
Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини

04fe52593a

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному форумі з практики Європейського суду з прав людини. Робота попередніх двох аналогічних форумів зі всеукраїнським статусом, які проводилися у Львові у 2010 та 2011 роках, привернула увагу широкого кола юридичної громадськості. І цього року доповідачами Форуму будуть, зокрема, судді Європейського суду з прав людини, юрист його Секретаріату та особи, які у різні роки представляли у цьому Суді Україну (програма додається).

Детальніше...
 
Вітаємо із Днем народження Голову Ради Андрія Бутенка!

Сердечно вітаємо Голову Ради Андрія Бутенка із Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, усмішки, душевного тепла, творчого натхнення та щастя, а також й надалі утверджувати повагу до права як мистецтва добра і справедливості через довіру до правників.

Детальніше...
 
Подання щодо затвердження персонального складу загальнонаціонального організаційного комітету

На підставі пп. 2.1 та 2.2 Положення «Про ІІ Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії», в межах громадської програми «АСІКО: правничі ініціативи» та з нагоди 75-річча Донецького національного університету», затверджене рішенням Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України  від 18.10.2012 року, голова загальнонаціонального організаційного комітету Сошников Антон вніс подання на ім’я голови КРМЮ України Бутенка Андрія щодо затвердження персонального складу загальнонаціонального організаційного комітету.

Детальніше...
 
ІV Всеукраїнська правнича школа з судочинства
sud

Дата проведення: 30 листопада 2012 року

Місце: м. Київ, Європейський університет (бульв. академіка Вернадського, 16-В)

Організатори заходу:

- Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстів юстиції України;

- Європейський університет.

Мета:

Проведення майстер-класів провідних суддів-практиків різних ланок судочинства для студентів, що хочуть у майбутньому працювати в судовій системі. Надання практичних знань та порад студентам, обговорення проблем та перспектив розвитку професії судді. Розкриття слухачам секретів та методик роботи фахівців в галузі права. Проведення розмови у вигляді „запитання-відповіді” з практикуючими суддями різних судових ланок.

Детальніше...
 
Вітаємо із Днем народження В'ячеслава Бігуна!

Сердечно вітаємо із Днем народження першого Голову Ради – В’ячеслава Бігуна.

В’ячеслав Бігун – очолював Координаційну раду молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в 2007-2010 роках. За часи його головування відбулося становлення діяльності Ради, з його ініціативи та за дієвої підтримки членів Ради, багатьох колег-сподвижників, започатковано низку нині традиційних заходів Ради, які здобувають визнання – Всеукраїнський тиждень права, Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького, Форум молодих юристів України, Українська академія права – майстер-класи провідних юристів). Підготував низку публікацій й короткометражних фільмів-оглядів про діяльність Ради. Його внесок відзначено найвищою відомчою відзнакою Мін’юсту «Почесний знак Міністерства юстиції України», рекомендовано Радою до нагородження почесним званням «Заслужений юрист України».

Детальніше...
 
Вітаємо із Днем народження!

Щиро вітаємо члена Ради Івана Логойду із Днем народження. Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, усмішки та душевного тепла, а також й надалі утверджувати повагу до права як мистецтва добра і справедливості через довіру до правників.

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 34

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України