02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Секретар Ради Ярослав Барков взяв участь у святкуванні Дня незалежності України в посольстві України в Канаді

25 вересня Секретар Ради, інтерн депутата парламенту Канади Пітера Голдрінга Ярослав Барков взяв участь у святкуванні Дня незалежності України в посольстві України в Канаді. Із вітальним словом звернувся Тимчасово повірений у справах України в Канаді Марко Шевченко та Голова Групи дружби Канада-Україна Роберт Сопак. У відзначенні Дня незалежності України взяли участь представники державних структур та парламенту Канади, дипломатичного корпусу, ділових кіл, української громади, зокрема молодих українських лідерів.

Детальніше...
 
Стартував ІV Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького з європейського права у галузі прав людини

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує до участі у Конкурсі студентів, які навчаються за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право», володіють англійською мовою, а також базовими знанням із Європейського права з прав людини.

Детальніше...
 
Організовано майстер-клас від Тетяни Монтян

10 вересня 2012 року Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України було організовано тематичний майстер-клас Тетяни Монтян - експерта Єврокомісії з питань розробки механізмів врегулювання проблем щодо спільного майна і реформування системи реєстрації майнових прав. Захід проходив в примішенні Юридичного інституту НАУ.

Детальніше...
 
Програма проведення заходів Всеукраїнської осінньої правничої школи (20-23 вересня)

Детальніше...
 
Мін‘юст реорганізував територіальні органи юстиції у 6 областях

Міністерство юстиції реорганізувало територіальні органи юстиції у Львівській, Запорізькій, Сумській, Київській, Одеській та Вінницькій областях. Відповідні накази підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

 

Детальніше...
 
ВРЮ призначила 32 судді на керівні посади

Як повідомив спеціальний кореспондент Судово-юридичної газети, Вища рада юстиції на засіданні 5 вересня 2012 року, розглянувши подання Ради суддів адміністративних судів, прийняла рішення про призначення: Ганни Бенедик та Лариси Тацій - заступниками голови Харківського апеляційного адміністративного суду. Олександр Вільчинський призначений головою Вінницького окружного адмінсуду; Світлана Тріфанова - головою Луганського окружного адмінсуду; Олег Коніченко - замголови Донецького окружного адмінсуду.

Детальніше...
 
КСУ дозволив ВАСУ припиняти повноваження депутатів-сумісників

Конституційний Суд визнав конституційним підсудність у першій інстанції Вищого адмінсуду справ про дострокове припинення повноважень депутатів Верховної Ради у разі суміщення ними депутатського мандата з іншою діяльністю.

Детальніше...
 
Верховна Рада вдосконалила порядок державного регулювання нотаріальної діяльності

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" щодо державного регулювання нотаріальної діяльності. 

Закон був розроблений Міністерством юстиції з метою вдосконалення порядку допуску до нотаріальної діяльності, а також покращення доступу громадян до нотаріальних послуг. Актуальність внесення змін до чинного Закону була також зумовлена необхідністю створенням правових, організаційних умов для вступу України до Міжнародного Союзу Нотаріату.

Детальніше...
 
Всеукраїнська осіння правнича школа 2012

Дата: 20-23 вересня 2012

Місце: м.Севастополь

Севастопольський інститут банківської справи Української академії банківської справи Національного банку України (вул. Паркова, 6).

Організатори: Координаційна рада молодих юристів України спільно з Севастопольським інститутом банківської справи Української академії банківської справи Національного банку України,

При підтримці: Міністерства юстиції України, Координатора проектів ОБСЕ в Україні, Всеукраїнської громадської організації «Ліга народних адвокатів»

 
Детальніше...
 
Топ-5 актуальних питань і відповідей при оренді квартири

Хто в домі господар? Найчастіше мешканці скаржаться, що наймодавець мало не щодня заходить «в гості», перевіряючи, чи все в порядку і на місці. Відповісти на питання, чи пускати в будинок власника, досить проблематично. З точки зору закону, здача квартири в оренду ні в якій мірі не припиняє права власності власника квартири. Тим не менш, відповідно до ст. 810 ЦК, за договором найму (оренди) житла одна сторона - власник житла - передає або зобов'язується передати другій стороні (наймачеві) житло для проживання у ньому на певний строк за плату. Жодним нормативно-правовим актом не встановлено заборону на вхід власника в своє житло, так само як і немає норм, що забороняють поставити на двері свої замки. Тому щоб уникнути конфліктних ситуацій у договорі найму житла слід передбачити пункт, який регулює можливість та / або порядок таких відвідувань.

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 34


1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України