02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Українська академія права - майстер-класи PDF Печать E-mail
Майстер-класи провідних юристів

Детальніше про майстер-класи, зокрема перелік запланованих заходів, читайте в доданому буклеті.

* Майстер-класи провідних юристів – безкоштовні професійні заняття визнаних юристів або осіб, які мають відношення до сфери право- і державотворення із майбутніми чи молодими правниками на визначені тематики, які проводяться з ініціативи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, зокрема під егідою та під час Всеукраїнського Тижня права. Майстер-класи проводяться будь-якому місті України за погодженням і координацією з організаторами.
* Мета і завдання. Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для молодого покоління правників. Завдання майстер-класу: підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.
* Українська академія права. Майстер-класи можуть проводитися під загальною назвою «Українська академія права», під чим розуміється створення певного академічного простору для навчання та обміну досвідом.
* Напрямки та тематика. Тематично майстер-класи проводяться за секціями (1) публічного і приватного права, а також за (2) видами юридичної професії чи (3) сферою практики.
* Благодійність. Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що відзначається як їхній внесок.
* Поширення та доступність. Організатори здійснюють відео і аудіо-записи майстер-класів, які можуть поширюватися організаторами з освітніми цілями.
* Подяка. Майстри відзначаються спеціальними відзнаками, подяками організаторів.
 


1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України