02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Слідкуйте за наступними подіями


Про Київський Форум "Правники - суспільству" в газеті "Новий День" - публікація члена Ради М. Гуртового

new_day

27 травня 2010 року газета мелітопільської міської та районної ради публікує статтю члена Ради М. Гуртового "Повага до права здобувається через довіру до правників". Стаття коротко висвітлює проведення Київського Форуму "Правники - суспільству" 15-17 квітня 2010 р. в "Українському домі".

 
Змінено Положення про Координаційну раду молодих юристів України

paper

Наказом Міністра юстиції України від 17 травня 2010 р. № 1061/5 внесено зміни до Положення про Координаційну раду молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (далі - Рада).

Детальніше...
 
Подяка. Василь Крулько, ПФ «ЮРІС», про Форум «Правники - суспільству»: «Голова мета нашої участі – підтримати громадян у цей скрутний час, надати якісну правову допомогу»

krulko

Форуму «Правники - суспільству», висловлює подяку Василю Крульку, члену Ради, виконавчому директору ПФ «ЮРІС» (спонсор Київського Форуму «Правники – суспільству») за внесок в утвердження поваги до права через довіру до правників.

Детальніше...
 
Подяка. Орест Данилевич: Форум «Правники - суспільству» - «це унікальна можливість зрозуміти унікальну роль правників у захисті прав і свобод пересічних громадян»

orest

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в особі В’ячеслава Бігуна, голови Ради та оргкомітету Київського Форуму «Правники - суспільству», висловлює подяку Оресту Данилевичу, корпоративному юристу «British American Tobacco Україна» за особистий внесок в утвердження поваги до права через довіру до правників.

Детальніше...
 
Вітання з Днем науки!

science

Шановні колеги, молоді юристи України.

Сердечно вітаю вас із професійним святом працівників науки, запровадженого Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997 року.

Детальніше...
 
Подяка. Андрій Донцов, партнер ЮФ "Кліффорд Чанс", рекомендує іншим брати участь у Форумі

doncov

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в особі В’ячеслава Бігуна, голови Ради та оргкомітету Київського Форуму «Правники - суспільству», висловлює подяку Андрію Донцову, партнерові ЮФ "Кліффорд Чанс СНД Лімітед" за участь у Київському Форумі «Правники - суспільству» та особистий внесок в утвердження поваги до права через довіру до правників.

Детальніше...
 
Подяка. Олексій Рєзніков: «Я радив би саме молодим юристам відвідувати такі події…», як Форум

reznikov

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в особі В’ячеслава Бігуна, голови Ради та оргкомітету Київського Форуму «Правники - суспільству», висловлює подяку Олексію Рєзнікову, адвокату, партнеру ЮФ Magisters, Заслуженому юристу України за участь у Київському Форумі «Правники - суспільству», а також традиційну підтримку діяльності Ради та особистий внесок в утвердження поваги до права через довіру до правників.

Детальніше...
 
Подяка. Олена Міщенко: «Майстер-класи сприяли професійному розвиткові… І в майбутньому братиму участь у заходах під егідою Ради»

mishenko

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України отримує відгуки від учасників Київського Форуму «Правники - суспільству».

Зокрема Олена Міщенко, юрист ТОВ «Європейський правовий захист», помічник арбітражного керуючого, аспірант кафедри адміністративного та фінансового права ОНЮА висловлює подяку організаторам за участь у Форумі «Правники - суспільству».

Детальніше...
 
Анонс. «Професійна самореалізація молодого юриста» - доповідь голови Ради на круглому столі «Самореалізація молоді як визначальний чинник розвитку сучасної української держави» (13.05)

event

Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України В’ячеслав Бігун на запрошення візьме участь у круглому столі «Самореалізація молоді як визначальний чинник розвитку сучасної української держави». Тема доповіді: «Професійна самореалізації молодого юриста». Захід організовує Академія муніципального управління та МГО «Суспільно-аналітичний центр «SWOT».

Детальніше...
 
Привітання. ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ! ВШАНУВАННЯ ЮРИСТАМ-ВЕТЕРАНАМ

georgievka

Шановні колеги та друзі, молоді юристи України!

65 років на своїй землі ми живемо в мирі. Виповнюється 65 років з Дня Перемоги!

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 Следующая > Последняя >>

Страница 33 из 34

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України