02/03/2013

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
 
 


Слідкуйте за наступними подіями


Хрещатик перекриють на час новорічних свят

       

          Під час новорічних свят з 30 грудня по 8 січня вул. Хрещатик буде перекрита для всіх видів транспорту на ділянці від вул. Інститутській до вул.Б.Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації. Також при необхідності рух може бути перекрито і до площі Бессарабської. Крім того, водіям доведеться об'їжджати вул. Софійскую - від вул. Володимирській до Майдану Незалежності, і вул. Житомирску - від Майдану Незалежності до Володимирського провулка. На цих вулицях рух буде перекрито з 18:00 31 грудня до 6:30 1 січня для всіх видів транспорту, крім громадського. Крім того, водії не зможуть припаркувати свій автотранспорт у центрі міста 31 грудня з 16:00 і 7 січня з 11:00, а саме на вулицях: Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності); Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров . Володимирського); Еспланадна; Рогнідинська (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної); Шота Руставелі (від вул. Рогнединської до вул. Басейної). У новорічну ніч робота київського метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хвилин, наземного громадського транспорту - до 4:30, а на окремих маршрутах, які курсують від станцій підземки, добиратися можна буде і пізніше. Згідно з розпорядженням, у новорічну ніч з 20:00 31 грудня буде посилена охорона громадського порядку і безпеки дорожнього руху на всіх маршрутах пасажирського транспорту.

 
Конкурс на заміщення вакантних посад в судах пройде в лютому

       Як повідомив спеціальний кореспондент Судово-юридична газета, конкурс на заміщення вакантних посад в судах серед кандидатів на посаду судді Вперше другий відбору буде проведений в лютому 2013 року. Про це заявив глава ВККС Ігор Самсін на прес-конференції присвяченій початку третього добору кандидатів. За його словами, прогнозована кількість вакантних місць у судах - близько 400. Також він додав, що спеціальну підготовку в Національній школі суддів будуть проходити кандидати вже третього добору. Нагадаємо, на цьому тижні ВККС надала рекомендації суддям щодо переведення до іншого суду.

 
Cтали відомі імена нових міністрів

Прес-служба глави держави повідомила, що Президент підписав укази про призначення міністрів.

Микола Присяжнюк призначений на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України;

Олександр Лавринович призначений Міністром юстиції України;

Дмитро Табачник призначений Міністром освіти, науки, молоді та спорту України;

Раїса Богатирьова призначена Міністром охорони здоров'я України;

Леонід Кожара призначений Міністром закордонних справ України;

Віталій Захарченко призначений Міністром внутрішніх справ України;

Павло Лебедєв призначений Міністром оборони України;

Олександр Клименко призначений Міністром доходів і зборів України;

Наталія Королевська призначена на посаду Міністра соціальної політики України;

Олег Проскуряков призначений на посаду Міністра екології та природних ресурсів України;

Геннадій Темник призначений на посаду Міністра регіонального розвитку України;

Володимир Козак призначений на посаду Міністра інфраструктури України;

Едуард Ставицький призначений на посаду Міністра енергетики та вугільної промисловості України;

Ігор Прасолов призначений на посаду Міністра економічного розвитку і торгівлі України;

Юрій Колобов призначений на посаду Міністра фінансів України;

Олена Лукаш призначена на посаду Міністра Кабінету Міністрів України.

Також, Президент призначив Сергія Арбузова Першим Віце-прем'єр-міністром України.Олександр Вілкул, Костянтин Грищенко та Юрій Бойко призначені Віце-прем'єр-міністрами України.

 
Огляд з цьогорічного Правничого конкурсу імені В.М.Корецького

Ось і добіг кінця ІV Міжнародний правничий конкурс ім. В.М.Корецького. Другий тур цього року відбувся 14-15 грудня, традиційно в межах Всеукраїнського тижня права, у стінах Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.

Даний конкурс є яскравим прикладом популярних вже багато років навчальних судових процесів (moot court competitions). В його рамках моделюються засідання Європейського суду з прав людини як судової установи, що користується незрівнянною довірою міжнародної спільноти і до якої кожного року звертається величезна кількість людей, у тому числі українців, що робить конкурс ще актуальнішим для студентів-правників.

Детальніше...
 
Вітаємо з нагородженням!!!

           За вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, реалізацію правопросвітницьких проектів серед молоді, за активну громадську діяльність та з нагоди успішного проведення ІІ Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії», в межах громадської програми «АСІКО: правничі ініціативи» та з нагоди 75-річча Донецького національного університету, відповідно до наказу Управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації «Про нагородження відзнаками управління у справах сім'ї та молоді облдерадміністрації» №261 від 05.11.2012 року нагородити:
Детальніше...
 
Правнича молодь Донеччини вітає Гринюка Романа Федоровича

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України приєднується до вітань Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Донецькій області доктору юридичних наук, професору Роману Федоровичу Гринюку, у зв’язку  з обранням на посаду ректора Донецького національного університету.

Детальніше...
 
Відбувся суперфінал Всеукраїнського правового VIP-турніру

В рамках Всеукраїнського тижня права, а сааме 14 грудня, відбулася непересічна подія суперфінал Всеукраїнського правового VIP-турніру. Організаторами виступили Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Юридичним інститутом НАУ. Генеральним партнером заходу виступило Адвокатське об’єднання «АКТІО».

Детальніше...
 
Юристи зіграли у футбол

Своєрідним відкриттям Всеукраїнського тижня права стало проведення 9 грудня у приміщені Спорткомплексу КНУ ім. Т.Г. Шевченка «Кубку Всеукраїнського тижня права 2012» з міні-футболу. Організаторами заходу виступила Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 
Програма проведення заходів Всеукраїнського тижня права (10-15 грудня)

З 10 по 15 грудня 2012 року в Україні відбудеться традиційна загальноукраїнська акція «Тиждень права».

Всеукраїнський тиждень права узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів, у рамках яких цього року правники України братимуть участь у наданні безоплатних юридичних консультацій для громадян, проводитимуть майстер-класи для молодих юристів. Відбуватимуться заходи правоосвітнього характеру.

Підтримати Тиждень права висловили згоду правничі організації України, міжнародні донорські організації, засоби масової інформації.

До участі у проекті можуть долучатися всі бажаючі: як у статусі гостя, так і безпосереднього учасника.

Детальніше...
 
Результати письмового туру конкурсу ім. В. М. Корецького

За наслідками виконаних письмових завдань було відібрано вісім команд, які здобули право виступу у другій частині конкурсу, яка відбудеться 14-15 грудня в інституті державна і права ім. Корецького (м. Київ).

Список навчальних закладів, команди яких потрапили до другого туру конкурсу:

Детальніше...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 34

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України